DSC 0006Uczniowski Klub Sportowy AMEOLI ponownie brał udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy w Świebodzicach. W tym pięknym dniu firma F. P.H.U AMEOLI na 26 finał przegotował nową świąteczną plansze łuczniczą.

Zabawa przyciągała wiele osób, nie tylko miłośników łucznictwa. Po raz kolejny maskotka naszego klubu łuczniczego AMELIUSZ wspólnie z innymi wolontariuszami zbierała pieniążki dla wyrównania szans dla noworodków.

Na tegoroczną licytację darów w Świebodzicach, UKS AMEOLI podarował voucher na kurs łucznictwa. Atmosfera podczas licytacji była bardzo gorąca wszystkie przedmioty cieszył się ogromnym zainteresowaniem.

Firma AMEOLI wraz z klubem łuczniczym UKS AMEOLI serdecznie dziękuje, że ponownie mogła brać udział w tak wspaniałym wydarzeniu jakim jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Do zobaczenia za rok. Gramy RAZEM

Centrum Łucznicze HMA

logo uks ameoli 360

Zapraszamy do nowootwartego Centrum Łuczniczego HMA mieszczącego się w Świebodzicach na Hali Sportowo Widowiskowej przy ulicy Mieszka Starego 6.
Chcemy, żeby nasz Centrum Łucznicze łączyło wszystkich pasjonatów łucznictwa - w każdej jego postaci: łucznictwo sportowe, terenowe, compund, historyczne/tradycyjne, kyudo itp.
Dysponujemy obiektem treningowym wyposażonym w profesjonalne maty łucznicze oraz posiadającym nowoczesne zaplecze jak szatnie, prysznice.
Posiadamy sprzęt łuczniczy dostosowany do każdych umiejętności i wieku.
Zapraszamy każdego kto tylko będzie chciał spróbować swoich sił na torach łuczniczych z łukiem w ręku.
Zapewniamy znakomitą atmosferę!!!

ZAPRASZAMY

Centrum.HMA.com.pl

Inauguracja

Partner Centrum HMA

Polecamy

luksport-partner

PP 2018

HMDSL 2018

MTŁ 2017

HMDSL 2017

Partenrzy

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo

Instagram

Treningi

plan treningow lato 240

Informuję, że od dnia 01.04.2019r. przenosimy treningi łucznicze do Komorowa

Poniedziałek

17:00 - 18:30

Środa

17:00 - 18:30